قوانین و مقررات سایت صنایع دستی پسین

 

کاربر گرامی، ضمن تشکر از همراهی شما با برند پسین، سعی ما براین است تا تجربه مثبت و خوشایندی را همراه با آگاهی، برای شما ایجاد نماییم.

قوانینی که در وبسایت برند پسین درج شده، باتوجه به خدمات این وبسایت تظیم گردیده است و استفاده شما از وبسایت صنایع دستی پسین به منزله پذیرش این قوانین می باشد. لذا خواهشمندیم جهت آگاهی کامل و بهره وری، این قوانین و شرایط را به دقت مطالعه فرمایید.

تمامی روال و فرآیندهای فروشگاه اینترنتی پسین مطابق و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است که فعالیت در این حوزه به معنای توافق کامل با آن می باشد.

قابل توجه است که قوانین مندرج در این سایت ممکن است در طول زمان تغییر کند. این تغییرات در همین صفحه درج و بروزرسانی میشود و آگاهی از این تغییرات بر عهده کاربر می باشد.

رعایت حریم خصوصی کاربران

فروشگاه پسین خود را ملزم و متعهد به احترام، رعایت و حفظ حریم شخصی تمامی کاربران می داند. در این راستا، برند پسین در حد توانمندی از تکنولوژی روز برای ایجاد ارتباط ایمن و خرید امن شما کاربران گرامی استفاده خواهد نمود.

 همواره تلاش ما بر این است به صورت پایدار، با تعهد به اعتماد شما کاربران محترم، رضایت و آسودگی خاطر در خرید اینترنتی را برای شما به ارمغان آوریم.

 

ضوابط وبسایت صنایع دستی پسین

1-مسئولیت مربوط به محتوایی که در وبسایت صنایع دستی پسین قرار دارد،شامل تصاویر،محتوای متنی،قیمت محصولات و هرنوع محتوای دیگر بر عهده برند پسین است و هرگونه تخلف از قوانین جاری کشور را پاسخگو خواهد بود.

2-در راستای قانون مالکیت فکری و احترام به مالکیت مادی و معنوی برند پسین ، تمامی محتوای درج شده در سایت شامل عکس ها،ویدیو ها،مطالب علمی و هنری،لوگو و ... مختص استفاده در وبسایت صنایع دستی پسین تولید شده اند و هرگونه استفاده از آنها غیر اخلاقی و خلاف قانون است.

3-در صورت وجود خطا در درج قیمت و ارزش کالا در فروشگاه اینترنتی ، پسین حق دارد و مختار است که سفارش را لغو نماید و مبلغ آن را به شماره حساب مشتری عودت نماید و مشتری با ورود به سایت پسین پذیرفته است که از این موضوع آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

قوانین وضوابط کاربران:

1-خریداران در تمامی روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز امکان خرید از وبسایت را دارند.

2-ارسال کالای فروشگاه آنلاین پسین تنها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت8  صبح تا 4 بعدازظهر و پنجشنبه ها از 8 صبح تا 12 ظهر انجام می پذیرد.

3-کاربران توجه داشته باشند که باید هنگام سفارش کالا، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. همچنین آدرس ارسالی کالا باید دقیق و درست وارد شود. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

تبصره1:

کالا صرفا به آدرس ثبت شده و تعیین شده توسط کاربر ارسال خواهد شد، و پس از پردازش و خروج کالا از سیستم امکان تغییر آدرس به صورت تلفنی وجود نخواهد داشت.

تبصره2:

پسین می تواند در روند ارسال کالا، جهت تکمیل و یا رفع نقص اطلاعات با مشتری تماس برقرار نماید.

4-روند انجام پردازش سفارش و آماده سازی خرید، فقط در صورتی انجام خواهد شد که کاربر خرید خود را نهایی کرده باشد، در غیر اینصورت سبد خرید بعد از 24 ساعت به طور خودکار خالی خواهد شد.

5-اطلاعات مربوط به هزینه حمل کالا و حداقل سفارشات مشمول ارسال رایگان در صفحه هر محصول درج شده است.

شرایط بازگشت کالا

در صورت نیاز به مرجوع نمودن کالا پس از خرید، کلیه کالاهای خریداری شده به غیر از کالای مصرفی، به شرط اینکه سالم بوده و از جعبه و بسته بندی خود باز نشده باشند، و کالای بسته بندی شده تغییر ماهیت نداده باشد، تا مدت 48 ساعت پس از تحویل، قابل مرجوع خواهند بود.
کالاهایی که در اثر استفاده نابجا دچار ایراد ظاهری و یا دچار مشکل شوند، تحت هیچ عنوان قابل مرجوع نخواهند بود.

توجه:هزینه مرجوع کردن کالا به عهده مشتری است.

توجه: باید توجه داشت که وارد کردن شماره کارت بانکی در قست اطلاعات شخصی برای بازگشت هزینه محصول ضروری میباشد.